Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Czy wiecie że Bling Bling Garage wspiera warszawski The Distinguished Gentleman's Ride? To motocyklowe wydarzenie odbędzie się już za 4 tygodnie - dokładnie 29 września o godzinie 10:00 w Warszawie, a dzień później w wybranych miastach w Polsce. DGR na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez motocyklowych, a w 2018 roku odbędzie się jego 6. edycja. Koniecznie musicie tam być, oczywiście zadbanym motocyklem przez Bling Bling Garage! Szczegółowych informacji o wydarzeniu szukajcie na https://www.facebook.com/events/446368325842744/.

Bling Bling Garage przygotowało specjalny rabat dla wszystkich uczestników warszawskiej edycji DGR 2018 w postaci 10% zniżki na wszystkie usługi studia. Wystarczy zarezerwować we wrześniu termin wizyty, podając hasło "The Distinguished Gentleman's Ride". Przygotowaliśmy również specjalne vouchery, które będziecie mogli wygrać w konkursach podczas samego eventu.

Zadbaj o swój motocykl podczas imprezy DGR z Bling Bling Garage. Musi się błyszczeć!

W imieniu Organizatorów zapraszamy na event, a Was do odwiedzenia Bling Bling Garage - jedynego takiego motocyklowego studia detailingu w Polsce!

Szczegóły o imprezie znajdziecie na oficjalnej stronie: https://www.gentlemansride.com/

Do zobaczenia!