MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI
Bling! Drodzy Klienci, wkrótce piąte urodziny Bling Bling Garage i nadszedł w końcu moment, w którym możemy pochwalić się nową siedzibą warszawskiego studia i zarazem centralą BBG, która wiąże pozostałe nasze oddziały w Polsce.
 
Po wielu spotkaniach z różnymi Partnerami i firmami motocyklowymi podjęliśmy ostateczną decyzję, że nasza lokalizacja pozostaje bez zmian. Między innymi dlatego, że studio działa głównie (w zasadzie tylko) w usłudze DOOR-TO-DOOR, transportując motocykle, także dla dla naszych Klientów lokalizacja BBG jest bez znaczenia.
 
I tak przedstawiamy Wam zupełnie nowy obiekt, który zaprojektowaliśmy od A do Z pod działania związane tylko z motodetailingiem. Z jednej strony mamy dużą strefę główną z kilkoma stanowiskami do pracy nad Waszymi motocyklami, kawałek biura oraz przestrzeń dla Bling Bling Cosmetics . Natomiast z drugiej strony mamy profesjonalną strefę "mokrą" w której zrezygnowaliśmy całkowicie z wysokociśnieniowych myjek wodnych. Do tego zaplecze socjalne i kilka dogodności dla naszej strefy komfortu :).
 
Oczywiście nie mamy jeszcze pełnego wykończenia - samej podłogi, wszystkich mebli czy brandingu - także na razie "lecimy na kartonach". Działamy już jednak w nowych warunkach i postanowiliśmy się tym z Wami podzielić. Leeeecimy! Bling Bling!
 
 
aaa.jpg
 
bbb.jpg
 
ccc.jpg