MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI
Po wielu wielu miesiącach prób, testów, zabaw i profesjonalnych szkoleń, w końcu oficjalnie wprowadzamy do cennika i oferty Bling Bling Garage montaż i instalację bezbarwnych ochronnych folii PPF na newralgicznych elementach motocykli najbardziej podatnych na zarysowania i mechaniczne uszkodzenia.
 
By zadbać o najwyższy standard usługi motowrappingu - i jak to przystało na nas - do współpracy zaprosiliśmy wiodącego producenta - firmę Magnus Pro Poland, która jest liderem na rynku bezbarwnych folii zabezpieczających. Folie od tego producenta wyróżniają się wysoką klarownością, doskonałą hydrofobowością, oraz niesamowitą zdolnością samoregeneracji. Czyli, jak zwykle, współpracujemy z najlepszymi. Od tego miesiąca Bling Bling Garage staje się również oficjalnym instalatorem folii Magnus Pro pod kątem jednośladów.
 
Ze względu na różnorodność motocykli, montaż i możliwości aplikacji folii PPF, ofertę dostosowujemy do każdego motocykla i upodobań Właściciela indywidualnie. Stosujemy również bezpieczne standardy aplikacji i kładziemy duży nacisk na żywotność, ponieważ często w studiu spotykamy się z niewłaściwie zamontowaną folią przez różne firmy na rynku i często ją demontujemy. Dlatego nie każdy element nadaje się do montażu ze względu na charakterystykę samego jednośladu.
 
Rekomendujemy montaż folii ochronnych PPF, dodając tę usługę do naszego flagowego pakietu Ceramic Bling, gdzie przed samym montażem folii regenerujemy poszczególne powierzchnie motocykla (np. wyświetlacze, lampy, elementy lakierowane itp.), instalujemy folię PPF, a finalnie zabezpieczamy powłokami ceramicznymi. Połączenie folii oraz ceramiki - obecnie nie istnieje trwalsze zabezpieczenie motocykla! Takie rzeczy tylko w Bling Bling Garage!
 
O indywidualną wycenę pytajcie w oddziałach BBG w Polsce!
Zapraszamy!
Informacje o MAGNUS PRO znajdziecie na:
Informacje o BLING BLING GARAGE znajdziecie na:
#motodetailing #motowrapping #motocosmetics #warszawa #bielskobiala #łódź
 
2021_folieppf_start_2.jpg
 
2021_folieppf_start_3.jpg