MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI
Czas realizacji: Do uzgodnienia
Cena: Do uzgodnienia

Zabezpieczenie motocykla bezbarwnymi foliami ochronnymi PPF to ochrona newralgicznych miejsc motocykla szczególnie narażonych na uszkodzenia i zarysowania. Tworzenie indywidualnych, samodzielnie opracowanych formatek pod konkretny motocykl i oczekiwania Klienta. Trwała ochrona dla motocykla!

Ze względu na różnorodność motocykli, montaż i możliwości aplikacji folii PPF, ofertę dostosowujemy do każdego motocykla i upodobań Właściciela indywidualnie. Stosujemy również bezpieczne standardy aplikacji i kładziemy duży nacisk na żywotność, ponieważ często w studiu spotykamy się z niewłaściwie zamontowaną folią przez różne firmy na rynku i często ją demontujemy. Dlatego nie każdy element nadaje się do montażu ze względu na charakterystykę samego jednośladu.

Rekomendujemy montaż folii ochronnych PPF, dodając tę usługę do naszego flagowego pakietu Ceramic Bling, gdzie przed samym montażem folii regenerujemy poszczególne powierzchnie motocykla (np. wyświetlacze, lampy, elementy lakierowane itp.), instalujemy folię PPF, a finalnie zabezpieczamy powłokami ceramicznymi. Połączenie folii oraz ceramiki - obecnie nie istnieje trwalsze zabezpieczenie motocykla!